X

Туристичне страхування: головне, про що вам потрібно знати

Мандрівки – це цікаво і захоплююче, але ще й відповідально, оскільки ніхто не знає, що може трапитись під час подорожі, а підготуватись до всього просто неможливо. Звісно, завжди хочеться, щоб усе було спокійно, але буває й так, що стається щось непередбачуване.

Не надто приємно буває, коли під час закордонної поїздки починаються проблеми зі здоров’ям, наприклад, раптом починає боліти зуб чи людина «підхоплює» якийсь вірус, який «вкладає» її на лікарняне ліжко. Для того, щоб у мандрівника був захист у подібних ситуаціях, потрібна страховка для виїзду за кордон, яку можна придбати у СК ІНГО.

 

Для оформлення полісу навіть не обов’язково кудись ходити, адже послуга доступна і в режимі онлайн. Вам потрібно лише обрати програму страхування в залежності від того, який перелік послуг вона має покривати, і оплатити.

У яких випадках може знадобитись туристична страховка?

Для багатьох держав світу обов’язковою є медична страховка, тому, якщо ви збираєтесь перетинати кордон іноземної країни, вона вже повинна у вас бути. Туристичний поліс якраз і забезпечує страхування здоров’я, тож якщо раптом ви будете потребувати медичної допомоги, він покриє ваші витрати на це.

Якщо ж говорити конкретніше, то страховий поліс, який оформлюють для виїзду в інші країни, діє у таких ситуаціях:

  • коли терміново потрібна стоматологічна допомога;
  • для оплати медикаментів;
  • для отримання послуг у медичних установах (їх організація та оплата);
  • якщо було підтверджено COVID-19 і потрібне лікування;
  • необхідність медичної евакуації (процедура репатріації також входить у перелік);

Поширюється дія страхового договору не лише на захист здоров’я, а й на підтримку юридичного чи адміністративного характеру. Наприклад, у разі втрати багажу чи затримки рейсу страхова компанія відшкодує отримані у результаті цього збитки.

Опції страховки можна розширювати в індивідуальному порядку в залежності від країни, яку мандрівник збирається відвідати, адже там можуть бути місцеві хвороби, від яких потім, можливо, доведеться лікуватись.

Окрім того, потрібно враховувати, чи будете ви займатись якимись видами спорту, і якщо так, то якими саме, бо від цього залежатиме програма полісу. Також важливо, чим ви будете подорожувати – власним авто чи загальним транспортом. Для першого випадку страховка має включати додаткову опцію, яка передбачає матеріальне відшкодування у разі ДТП чи ремонту машини.

Як оформити туристичну страховку в ІНГО?

Якщо відвідувати офіс компанії у Києві вам незручно, придбати страховий поліс можна через сайт. На це знадобиться лише декілька хвилин, а алгоритм дій простий:

  • обираєте таку програму страхування серед тих, які пропонує ІНГО для подорожей, щоб вона максимально забезпечувала ваші потреби;
  • вказуєте необхідні дані про себе та інших учасників поїздки, якщо вони є;
  • оплачуєте поліс і отримуєте офіційний документ на свій телефон чи e-mail.

З такою страховкою ви можете почуватись захищеними у будь-якому куточку світу, знаючи, що у разі настання страхового випадку ви отримаєте допомогу.