Французький автогонщик перебуває на середині шляху до вдосконалення навичок пілотування.
У свої 25 Шарль Леклер не став чемпіоном «Формули-1», а найвищим результатом зусиль уродженця Монте-Карло стало друге місце в кампанії-2022. Немало аналітиків з царини найшвидшого спорту бачать у французі одного з найбільш вірогідних законодавців мод у світі блискавичних болідів. Інші ладні зайти ще далі: мовляв, Леклеру до снаги посунути Макса Ферстаппена з трону.
Та якої б думки не дотримувалися особисто ви, точно зайвим буде сперечатися з наступним: Шарль — неординарний і талановитий спортсмен, який може стати величним представником сучасної історії «Ф-1». Якщо вдосконалить свої «плюсові» якості, й попрацює над хибами у їзді.
Наша розмова — про теперішнє й майбутнє зірки «Ф-1». А щоб швидкість смакувала ідеально, варто користуватися перевіреними можливостями. Використовуючи в бет вход, кожна азартна людина робить правильний вибір на користь авторитетного та якісного оператора.
Тихіше їдеш — далі приїдеш: Шарль — шанувальник стратегії «прогнозованого» ризику
Леклера не назвеш тим пілотом, який схильний до помилок у перегонах. У більшості випадків, невдачі Шарля на трасі варто пов’язувати з не найкращим варіантом обраної спільними зусиллями професіоналів його «Феррарі» стратегії на заїзд. Тут виринає й тема можливої зміни команди, але це — тема окремої розмови.
Стиль Шарля у керуванні болідом передбачає можливість зміни підходу посеред гонки. І в цьому — його чеснота. Практика показує, що Леклер надає перевагу більш обережному підходу в їзді, а в гру з вогнем на трасі може наважитися лише за умови, коли бачить наближений до 100% варіант покращення ситуації. Стриманий підхід Шарля виділяє його з-поміж конкурентів, які прагнуть перемог за всяку ціну й «тиснуть на газ» часто за будь-яких обставин гонки.
Агресія як основа успіху: вибір на користь жорсткого стилю в ім’я перемог
Грамотний вибір позиції та вміння в агресивному стилі проходити повороти — ще одна чеснота Шарля. Враховуючи, що Леклер має психологічну стійкість, а його розважливі дії на старті і посередині заїздів не раз викликали захоплення з боку колег (колишній партнер по «Феррарі» Себастьян Феттель відзначав неабияку емоційну вишколеність француза), вдосконалення навички так званого «спринтера» при спробах обходу конкурентів на віражі у майбутньому може стати ключем до дійсно якісного стрибка Шарля до нового статусу в «Ф-1».
Молодість — час спроб та помилок: Леклер «дорослішає» на очах, але йому не вистачає досвіду
Коли влітку 2022-го Шарль зазнав чергової аварії в заїзді, екс-зірка «Формули-1» Девід Култхард зазначив, що таким підсумком зусиль француза не здивований. З початку професійної кар’єри Леклер зазнав щонайменше п’яти невдач у підкоренні траси.
І такий проміжний результат пов’язаний аж ніяк не з низьким рівнем Шарля-пілота. Леклер відзначається обережною, але разом з тим надзвичайно швидкою їздою. Однак з кожним роком та заїздом його дії стають все більш вивіреними, а рухи — злагодженими. То ж це лише питання часу. Саме тому серед діючих професіоналів «Ф-1» Шарля називають найбільш прогресуючим станом наразі пілотом.