X

Ліфтинг автомобіля: як відновити кліренс із гарантованим результатом

Сьогодні багато вітчизняних автовласників стикаються із проблемою пружин, що просіли. Погані дороги, експлуатація автомобіля з постійним перевантаженням, а також встановлення додаткового обладнання такого як ГБО та фаркоп – всі ці фактори  негативно позначаються на елементах підвіски. Тому для відновлення дорожнього просвіту до рівня заводських параметрів використовуються проставки для збільшення кліренсу.

І лідером тут є компанія Prostavochka, яка виготовляє такий продукт уже протягом 10 років. Проставки під різні автомобілі виробляються з алюмінію або поліуретану німецького виробництва. Вони використовуються для збільшення дорожнього просвіту на 1-5 см, в залежності від авто, причому зі стовідсотковим результатом.

Більш того, компанія є офіційним представником заводу Tevema – провідного голандського виробника пружин для різних галузей промисловості, в тому числі автомобільної.

Виявляється, що близько 20% усіх автомобілістів в Україні не задоволені результатом після заміни пружин. А Tevema може виготовити автомобільну пружину за індивідуальним замовленням, під конкретний автомобіль, з урахуванням усіх рекомендацій та особливостей експлуатації. В Україні такого ніхто більше не пропонує.

Компанію Tevema було засновано ще 1936 року і сьогодні вона випускає близько 1300 різних типів пружин для більш як 20 000 застосувань. Її продукція поставляється на конвеєри відомих автобудівних підприємств. Вона одна з небагатьох серед виробників пружин, що отримали Міжнародний сертифікат ISO/TS 16949 від DEKRA, який підтверджує високу якість продукції та дотримання всіх стандартів виробництва.

Для виготовлення пружин Tevema використовується виключно хромо-кремнієва, заздалегідь загартована сталь з високою границею міцності на розрив (до 2.100 МПа). У виробництві застосовується метод холодного формування. Дріт завтовшки до 18 мм вигинають до пружинної форми в автоматичних намотувальних машинах з комп’ютерним керуванням.

Для підвищення міцності пружини піддають термічній та дробоструминній обробці. А антикорозійну стійкість забезпечує порошкове фарбування. Уся випущена продукція обов’язково проходить багаторівневий контроль якості.