X

Проти всіх електромобілів: ізраїльський стартап вирішив перемогти VW і Renault

Мы уже привыкли к электромобилям. Они в свою очередь на этом фоне расслабились. Пришло время взбодрить сегмент и предложить что-то крутое

Усі автовиробники переходять на модульні платформи, тому що так простіше і дешевше. Електромобілів це стосується передусім, адже їхню дорогу конструкцію необхідно спрощувати. Компанія REE з Ізраїлю вирішила стати лідером в цьому напрямку.

У той час, коли VW вирішив створити цілу лінійку електрокарів на похідних одного “візка”, а альянс Renault-Nissan-Mitsubishi утримує лідерські позиції на європейському ринку електромобілів, фахівці REE хочуть піти далі.

Уже звичні сьогодні модульні платформи дають змогу масштабувати компоненти і створювати в рамках однієї архітектури хетчбеки, седани, компактні кросовери і навіть невеликі мінівени. Однак можливості таких програм все ж обмежені.

Платформа від REE може бути адаптована навіть під потреби вантажоперевезень. Ідея так званого скейтборду в основі тут зведена в абсолют. Пласка батарея розташовується в самій нижній частині, інші ключові елементи використовують будь-який вільний простір і навіть розташовуються в колісних арках.

Читайте також:
Новый электромобиль Nissan готов к выходу на рынок (фото)

Все зроблено для того, щоб скомпонувати деталі максимально компактно і надати свободу стороннім виробникам, які розвинуть ідею так, як їм заманеться.

Компанія вже показала шасі, адаптоване під розробку на його основі компактного авто. А партнерська Hino Motors з Японії трансформувала платформу в шестиколісну основу для вантажівки. З ізраїльськими інженерами вже вирішили співпрацювати Mitsubishi, а також виробники комплектуючих American Axle і Musashi.

Отже, діяльність REE заслуговує на пильну увагу. Їхній проект поки що має  дещо незакінчений вигляд і здається незручним в обслуговуванні. Але представники компанії кажуть, що все дуже просто: наприклад, електромотор можна замінити лише за 18 хвилин. Будемо спостерігати.

Читайте також:
Mercedes зупинить виробництво свого електричного кросовера
136