У суботу Formula E відкривала передостанній гоночний вік-енд першого сезону в статусі Чемпіонату Світу FIA. Упродовж двох днів боротьби гонщиків очікувало дві гонки на території виставкового центру ExCeL в Лондоні.
Доволі звично для цієї гоночної серії та невигідних умов кваліфікації для лідерів загального заліку, Сему Бьорду довелося стартувати лише 18-им. У штовханині першого кола його болід Jaguar суперники затисли в лещата у поворотах 4 та 5, що призвело до летальних пошкоджень передньої лівої частини підвіски.
Сама ж гонка ще мала тривати 45 хвилин плюс одне коло згідно регламенту. З першої лінії стартового поля в бій зрушили інші британці: Александер Лінн із Mahindra Racing та Джейк Денніс із BMW i Andretti Motorsport. Уперше в історії серії режим додаткової потужності зі зростанням із 200 до 235 кВт було дозволено використовувати двічі по вісім хвилин (раніше – по 4). Першого разу обидва лідери заїхали до зони активації одночасно – після 9 хв заїзду. Практично одразу по завершенні Лінн узяв ще одну «8-хвилинку», а тому лідерство перейшло до Денніса, враховуючи незручну траєкторію заїзду до вищезгаданої ділянки траси. Можливо пізніше пілот Mahindra і здобув би перевагу, але йому не вдалося ані виконати обгінний маневр, ані протриматися на «задній осі» суперника, щоб повернути втрачену позицію. Двох невдалих поворотів у виконанні Лінна було досить, щоб і після активації режиму атаки Джейк Денніс залишився лідером та здобув другу перемогу для себе в дебютному сезоні Formula E після другої гонки етапу в Валенсії.
Для Алекса Лінна друга позиція цього дня також виявилася недосяжною: пілот Mercedes-EQ Нік де Вріз незадовго до фінішу знайшов шпарину в обороні британця та красиво випередив його у «змійці» поворотів між двома гілками Лондонського метро. Сам нідерландець починав гонку лише дев’ятим і тривалий час тримався за опонентами, поступово скориставшись проблемами на другій Mahindra Алекса Сімса, більш пізнім використанням режиму активації додаткової потужності (у порівнянні з Норманом Нато, Лукасом ді Ґрассі та Серджіо Сетте Камара), а у вирішальні моменти здійснив обгони Андре Лоттерера та Себастьєна Буемі.
Як виявилося трохи згодом, силова установка Nissan IM03 на боліді швейцарського чемпіона використовувала впродовж заїзду понаднормову потужність, а тому його дискваліфікували, залишивши 4-е місце в гонці для переможця групової кваліфікації – пілота Porsche Андре Лоттерера. Також впевнено проїхав гонку Рене Раст. Окрім 5-го місця на етапі німець з Audi прорвався з 13-го місця та здобув один додатковий бал за найшвидше коло в гонці – 1:22.539. Ще один колишній чемпіон Formula E гонку провів стабільно в околі сьомого місця, яке трансформувалося в шосте на фініші – одразу за напарником. Цікаво що під час гонки між двома пілотами відбувся контакт, внаслідок якого болід німця позбувся лівого оперення передньої колісної арки. Хто зна, але можливо полегшення боліду й допомогло у встановленні найшвидшого кола.
Сьоме місце Стоффеля Вандорна надало балів команді Mercedes-EQ балів обома болідами. Колектив узагалі не здобував до цього пункти впродовж трьох етапів поспіль. Справжня радість для Тото Вольфа, який цього разу перебував у стані команди. На превеликий жаль для його дружини С’юзі, яка є керівницею Venturi Racing, Норман Нато спершу отримав штраф 5 секунд за інцидент напочатку гонки при обгоні Сетте Камари, а у кінці заїзду змушений був припаркувати болід в боксах. Тому бал, який із дискваліфікацією ще одного представника Nissan e.dams Олівера Роуланда перетворився в два, дістався Едоардо Мортарі.
Перед італо-швейцарцем восьмим на фініші став чинний чемпіон із DS Techeetah Антоніу Фелікс да Кошта, а фінальне місце в топ-10 зайняв Паскаль Верляйн на ще одному Porsche 99X Electric.
Наступний етап Formula E очікував на гонщиків у неділю, та мав відповісти на питання, хто залишатиметься із шансами на перший титул Чемпіона Світу в змаганнях електричних болідів…