Это не просто слова, а официальная статистика автопроизводителя, которая публикуется с 2018 года
Зазначимо, що для Tesla це дуже важливо, втім, як і для будь-якого іншого виробника автомобілів. Починаючи з 2018 року Tesla щоквартально озвучує статистику про кількість аварій електрокарів з активованим автопілотом. Також до звіту вносять дані про випадки загоряння. Кожен такий звіт дає змогу дізнатися статистику за підсумками першого кварталу поточного року.
У першому кварталі 2020 року виробник зареєстрував одну аварію з активованим автопілотом на кожні 7.5 млн кілометрів шляху. Раніше кількість подібних аварій була в рази вищою. Наприклад, рік тому на 4.9 млн кілометрів пробігу траплялася одна аварія. За рік показник покращився в півтора раза.
Якщо говорити про автомобілі без автопілота, але з активними функціями безпеки, то тут інші цифри. Йдеться про одну аварію на 3.2 мільйона кілометрів. Водії електрокарів Tesla, де відсутнє і те, і інше, потрапляли в аварії раз на 2.2 мільйона кілометрів пробігу. Цей показник куди вищий за попередній.
У розділі, присвяченому проблемам із загорянням, зазначено, що в період з 2012 до 2019 року траплялася одна пожежа на 281.6 млн кілометрів пробігу. Сюди не входять випадки, пов’язані зі звичайною експлуатацією автомобілів, наприклад підпали. У період з 2012 до 2018 року цей показник був майже таким самим – один випадок на 273.5 млн кілометрів шляху.