Показано найвразливіші місця російської бронетехніки
Збройні Сили України, зокрема бригади територіальної оборони ефективно протистоять російським окупантам, ліквідуючи ворожу бронетехніку. Щоб таких трофеїв ставало якомога більше в мережі з’явилася наочна схема найвразливіших місць броньованої колісної техніки.
Почнемо з найбільш захищеної російського бронеавтомобіля – КамАЗ “Тайфун-К”, днями підбитого нашими військовими. Повалити цю “фортецю на колесах” не так-то й складно – достатньо кинути коктейль Молотова на лобове скло, люки в даху або на повітрозабірники двигуна, розташовані позаду кабіни. Також рекомендується всіма можливими способами проколоти шини.
Далі розповімо про невеликий бронеавтомобіль ГАЗ “Тигр”, десятки яких з успіхом вже підбили українські захисники. Ця машина також не встоїть проти коктейлю Молотова, кинутого на лобове скло, решітку радіатора, повітрозабірники на капоті або люки в даху. Шини також потрібно пробивати.
Переходимо до БТР-82А. Його найслабші місця перед коктейлем Молотова – лобові люки, люки на даху, люки з бортів і, звичайно ж, повітрозабірники моторного відсіку ззаду. Корисно також підпалити бойовий модуль. І знову-таки проколюємо шини.
А тепер про такі поширені в російській армії вантажівки як “Урал” і “КамАЗ”. Багато з них потрапили до нас у броньованому варіанті – із захищеною кабіною і десантним відсіком. Однак коктейль Молотова все одно зробить свою справу, якщо його кинути в правильне місце. Це знову ж таки лобове скло, решітка радіатора, люк у даху і, звісно, бензобак з лівого борту. Будь-якими засобами пробиваємо шини.
Ці рекомендації мають допомогти всім нам зупинити противника та звільнити українську землю. Станом на ранок 28 лютого російські окупанти за чотири доби військових дій втратили 29 літаків, 29 вертольотів, 191 танк, 816 од. броньованої техніки, 291 автомобіль, 71 гармату, 21 установку БМ-21 «Град» і 1 ЗРК «Бук». Перемога буде за нами!