X

Японія допомагає українським енергетикам закуповувати бригадні автомобілі

Закордонні партнери продовжують надавати допомогу вітчизняним енергетикам у придбанні аварійно-ремонтних майстерень, необхідних для відновлення критичної інфраструктури. Завдяки японським меценатам днями вдалося поставити партію із трьох бригадних автомобілів TK-IV-АРМ виробництва Заводу спецтехніки «Техкомплект».

На позашляховому шасі IVECO Eurocargo ML110-250 (4х4) встановлений кузов-фургон. В його основі лежить сталевий несучий каркас, обшитий зовні оцинкованим листом завтовшки 0,7 мм, з полімерним покриттям. Як утеплювач використовується екструдований 40-мм пінополістирол. Внутрішня оббивка виготовлена ​​з алюкомпозитних панелей завтовшки 3-4 мм.

Кузов розділений на два відсіки. Перший – пасажирський, обладнаний шістьма сидіннями. Тут встановлені автономний дизельний обігрівач, відкидний столик, шафа для речей, вентиляційний люк. Є й переговорний пристрій із кабіною водія, в якій знаходяться ще два місця для членів ремонтної бригади. Посадку-висадку в пасажирський відсік забезпечує бічні двері із заниженим входом.

Другий відсік – технологічний, з двостулковими дверцятами в кормі. Тут знаходяться шафи під балони зварювального посту та відсік для дизельного генератора – із зовнішнім доступом. Усередині також є станок та стелаж завширшки 500 мм з трьома полицями. Обидва відсіки обладнані економічними LED-плафонами.

Повнопривідне шасі IVECO Eurocargo ML110-250 розраховане на повну масу 11 т і оснащене 5,9-літровим турбодизелем Tector потужністю 250 к. с. З додаткового обладнання відзначимо електричну лебідку Dragon Winch 22000 з тяговим зусиллям 9,7 т.

Читайте також:
У Києві показали спеціалізовані автомобілі для енергетиків