
Вітчизняні аграрії оновлюють автопарки преміальними тягачами
Український ринок сідлових тягачів зростає, як на дріжджах. І тому приклад – придбання 15 новеньких машин MAN TGX одним з аграрних холдингів Одеської області. Автомобілі поставили компанії MAN Центр Дніпро та MAN Центр Одеса. Всі вантажівки мають посилений, трисекційний бампер, захист двигуна знизу, а також решітки на фарах. На одній із фотографій тягач показаний із самоскидним алюмінієвим напівпричепом Schmitz Cargobull.
Більшість машин – моделі 18.440 (4х2). На особливу увагу заслуговують два тягачі в топовій комплектації. Вони оснащені 540-сильним двигуном (2500 Нм), повністю світлодіодною оптикою з автоматичним дальнім світлом, датчиком дощу. Тут застосовуються посилена передня вісь на 9200 кг та дволистова ресора на 9000 кг. Кабіна має пневматичну підвіску Comfort. Також встановлені шини Michelin, датчик тиску в шинах TPM, два паливні баки загальним об’ємом 1260 л.
З особливостей комплектації також відзначимо цифрову панель приладів MAN Professional і систему мультимедіа MAN Professional з навігацією. В обох випадках використовуються 12,3-дюймові дисплеї. Заслуговує на увагу акустична система MAN Soundsystem & Subwoofer 190 WT та багатофункціональна ручка-«крутилка» управління MAN SmartSelect.
Водій оцінить комфортне крісло з підігрівом та холодильник на 42 л. Не можна не відзначити і таку фірмову фішку як MAN EasyControl – невеликий блок клавіш у самому низу дверей водія, з внутрішньої сторони. З його допомогою можна керувати рядом функцій (Engine Start/Stop, коробкою відбору потужності та ін.), перебуваючи поза кабіною, поряд з автомобілем, що дуже зручно. Цей агрохолдинок в автопарку вже має два десятки тягачів з левом на решітці радіатора.