Сегодня, 30 июня компания Renault официально презентовала свой новый пикап Alaskan.
Презентація нового пікапа Renault Alaskan відбулася в колумбійському місті Меделлін. І це невипадково, оскільки ринок Колумбії є дуже важливим для Renault в латиноамериканському регіоні.
Alaskan належить до класу пікапів вантажопідйомністю 1,0 т. За підрахунками, такі машини займають у глобальних продажах легких розвізних автомобілів частку 17% і в період 2014 – 2019 рр. вона має зрости до 19%.
Renault Alaskan складено на спільній платформі альянсу Renault-Nissan (як і новий пікап Nissan Navara NP300) і оснащено коробчатою рамою. Машина має дорожній просвіт 230 мм і здатна буксирувати причіп повною масою до 3,5 т.
Особливе місце приділено комфорту задніх пасажирів, який не поступається легковим моделям: відстань для колін становить 589 мм, а кут нахилу тулуба людини під час посадки – 23 градуси.
Передні крісла можуть мати чотири, шість або навіть вісім всіляких регулювань – як із електроприводом, так і механічних. Ці самі крісла також забезпечені підігрівом. Комфорт пасажирів влітку забезпечує дводіапазонний клімат-контроль із роздільним керуванням і з можливістю налаштування дефлекторів для задніх пасажирів.
Renault Alaskan має під капотом 2,3-літровий турбодизель dCi, запозичений із розвізного фургона Master. Завдяки подвійному турбонаддуву забезпечується завидна тяга вже на низьких обертах. Мотор пропонується в двох варіантах потужності – 160 або 190 к.с.
Для деяких ринків автомобіль буде доступний і з 2,5-літровим бензиновим агрегатом у 160 к.с., так само як і з дизелем аналогічного робочого об’єму (2,5 л), у двох версіях – 160 і 190 к.с. З усіма двигунами можна замовити або 6-ступінчасту механічну КП або 7-ступінчастий «автомат».
Водитель может выбрать один из трех режимов работы трансмиссии: 2WD, полноприводный 4H (включается на скоростях до 60 км/ч) и полноприводный, пониженный ряд 4LO – для тяжелого бездорожья. Автомобиль имеет электронно блокируемый дифференциал повышенного трения eLSD (Electronic Limited Sleep Differential), а также механическую блокировку на заднем мосту.
На местности будут весьма кстати система помощи при трогании в гору Hill Start Assist, а также система ограничивающая скорость на спусках – Hill Descent Control. Кроме того, на страже безопасности стоят такие электронные системы как ABS, EBD, Brake Assist и ESP.
Водій може обрати один із трьох режимів роботи трансмісії: 2WD, повнопривідний 4H (вмикається на швидкості до 60 км/год) і повнопривідний, знижений ряд 4LO – для важкого бездоріжжя. Автомобіль має електронно-блокувальний диференціал підвищеного тертя eLSD (Electronic Limited Sleep Differential), а також механічне блокування на задньому мосту.
На місцевості будуть дуже доречними система допомоги під час старту в гору Hill Start Assist, а також система, що обмежує швидкість на спусках – Hill Descent Control. Крім того, на сторожі безпеки стоять такі електронні системи, як ABS, EBD, Brake Assist і ESP.
До послуг водія і переднього пасажира пропонується стандартний 5-дюймовий 3D TFT-монітор. Як опцію можна встановити і 7-дюймовий, з навігаційною системою. Із приємних дрібниць також відзначимо безключовий доступ і запуск двигуна за допомогою кнопки. Крім того, можливе встановлення системи огляду на 360 градусів із чотирма камерами по периметру автомобіля.
На сьогодні пікап Renault Alaskan виробляють у Куернаваці (Мексика), однак незабаром його складання налагодять також на заводах Renault в Барселоні (Іспанія), і в Кордові (Аргентина).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паризькі таємниці: Renault показав нові пікапи і не тільки