До появи малюка в родині готуються всі покоління – від прабабусі, що плете мініатюрні шкарпеточки, до старшого брата, що записує десь на полях шкільних зошитів варіанти майбутнього імені для нового члена сімейства. Батькам доводиться вирішувати тисячі питань, але навіть у такому навантаженні справами та подіями не оминути головного: як убезпечити малюка в автомобілі? Адже навіть із пологового будинку йому доведеться здійснити свою першу автомобільну подорож. Безпечну подорож додому.
Чи знаєте ви?..
Що у більшості Європейських країн та у США малюк може бути виписаний із пологового будинку тільки за умови встановленого в авто батьків дитячого автокрісла відповідної вікової категорії?
Що суворість покарання за подібне порушення відбиває всі спокуси гратися із безпекою? Що анатомічна будова тіла дитини до підліткового віку (приблизно 12 років) не дозволяє користуватись штатними пасками безпеки із аналогічною для дорослої людини ефективністю? Що близько чверті ваги всього тіла новонародженого припадає на його голівку, яка потребує надзвичайного захисту? Що ще на початку 2000-х років лише одиниці з українських батьків-водіїв замислювались про купівлю дитячого автокрісла, а більшість вважали цей засіб безпеки «зайвим»? Що у 2012 році цей показник сягнув всього 20 відсотків? Що популярна, але від того не менш хибна ідея про «ми якось виросли без крісел» втратила свою актуальність як тільки кількість автомобілів збільшилась у сотні разів?..
І чи знаєте ви, що в цій порівняно новій для України галузі дитячої авто-безпеки вже є позитивні новини? Кригу необізнаності та хибних уявлень про необхідність дитячих утримуючих пристроїв потроху зламують соціально-відповідальні виробники дитячих автокрісел, розумний приклад розвинених країн, базові знання законів фізики, здоровий глузд та батьківська відповідальність.
Перші зміни у використанні дитячих утримуючих пристроїв в Україні почались навіть не тоді, коли такий термін з’явився у Правилах дорожнього руху, а значно раніше: коли свідомі українські батьки-автомобілісти почали дивитись на приклад своїх закордонних колег, переглядати краш-тести та ставити собі правильні питання. Інакше кажучи, коли питання автомобільної безпеки для українців вийшли за межі захисту тільки водія та переднього пасажиру, і коли ми стали замислюватись над тим, чи забезпечуємо ми своє найдорожче найважливішим? Своїх дітей – щосекундною безпекою на дорозі.
Обирати найкраще
І якщо ще років 15 тому на маму, що наполегливо відмовлялась підвезти дитину сусіда до школи без автокрісла, дивились як на дивачку, то вже сьогодні українцям не бракує інформації про безпеку найменших пасажирів. І навіть навпаки: безліч краш-тестів, випробувань, порівнянь, велика кількість марок, моделей, досвід друзів та рекомендації експертів… Аби не розгубитись серед всього цього розмаїття, другим етапом на шляху до обізнаного в автомобільній безпеці батьківства та у виборі автокрісла стає вибір найкращого виробника.
І тут знову ж ми не обійдемось без історичного підґрунтя. Кажуть, аби досягти досконалості у будь-якій справі, треба витратити на неї не менше 10 000 годин самовідданої праці. В історії одного із найдосвідченіших та найвідоміших виробників дитячих крісел в світі, марки Britax Römer, взято найвищий рівень якості. Тільки подумайте: компанія Britax розробляла ремені безпеки із 1939 року, а перше дитяче авто крісло, що було розроблене компанією у 1966 році, на чотири роки випередило історію дитячої безпеки в Європі! Адже обов’язкове використання ременів безпеки в нових автомобілях було внесено у законодавство Німеччини тільки у 1970 році.
З того часу і протягом 50 років концерн компаній Britax та Römer був та залишається флагманом у виробництві дитячих утримуючих автомобільних засобів, поєднуючи у своїх лавах найкращих спеціалістів із численних технічних галузей. Головна перевага крісел Britax Römer – науковий підхід до всього процесу виробництва, увага до дрібниць та постійний пошук вдосконалення. До того ж науково-дослідний центр концерну отримав більше 40 патентів на винаходи, що вдосконалюють створення дитячих автокрісел.
До 2014 року сидіння Römer і Britax випускалися під різними назвами, а їх асортимент відрізнявся, так було до 2016 року, коли відбулося об’єднання модельного ряду Römer і Britax.
Дитячі автокрісла Britax Römer розробляються, проектуються та тестуються в Німеччині, а левова частка виробничих потужностей розташована в Німеччині, що славетна своєю якістю, та у Великобританії, що цінує традиції та відповідальний підхід до виробництва.
Українським батькам неймовірно пощастило – із 2012 року вони мають змогу обирати найкращі автокрісла світового рівня у офіційного представника Britax Römer. За час роботи з нашими водіями представники компанії із гордістю зізнаються, що головним показником успіху на нашому ринку є той факт, що обізнаність та свідомість українських батьків-водіїв невпинно зростає. А це означає, що разом ми поділяємо спільні цінності: дарувати найкраще нашому найдорожчому скарбу, безпеку в дорозі – нашим дітям.
Безліч безпечних автокрісел, для тих кого ми любимо більше усіх на світі, знайдете на сайті http://britax-roemer.com.ua/.