Українці продовжують фінішувати на подіумі у GT3

Минулих вихідних, з 9 по 11 серпня на треку Hockenheimring відбувся третій етап німецького чемпіонату GTC Race, де український екіпаж знову показав неабиякий результат!

У суботу, під час сумісної 60-хвилинної гонки GT60, Іван Пеклін та Костянтин Гуцул здобули третє місце, українському екіпажу не вистачило зовсім трошки часу аби вибороти друге місце. А у неділю, обидва українці знову фінішували на подіумі у власних спринт гонках: Костянтин здобув третє місце, а Іван, стартувавши третім, запекло боровся за перше місце, але фінішував другим.

Попри те що Івану не вдалось здобути перемогу, українець заробив важливі бали для подальшої боротьби за чемпіонство. Зараз Іван посідає третє місце у загальному заліку GT3 у GTC Race.

Наступний етап GTC Race відбудеться вже за два тижні (30.08 – 01.09) на славетному треку Spa-Francorchamps, де цього року вже відбулася Формула-1.

З нетерпінням чекаємо на наступний етап німецького чемпіонату та бажаємо Івану та Костянтину успіхів!