Гран-прі Бельгії: перемога Хемілтона та провал Переса

Кваліфікація в Бельгії була дощовою. Найкращий час показав Макс Ферстаппен, але через заміну двигуна стартував 11-м. Поул дістався Леклеру, другим був Перес, нарешті вболівальники мексиканця отримали надію на добрий результат, з 3 місця починав гонку Хемілтон.

Льюїс так добре стартував, що на 3 колі вже вийшов в лідери. Згодом Хемілтон поступився напарнику, але до кінця Гран-прі тиснув на Рассела. Джордж виграв, але згодом виявилось, що вага боліда перевищувала допустиму та британця дискваліфікували.
Переможець кваліфікації потрапив на подіум завдяки анулюванню результатів пілота Мерседес. Сайнс перетнув фінішну межу 6-м, в гонці іспанець навіть вилітав за межі траси, але болід не пошкодив.

Піасті знову показав високий результат після своєї першої перемоги в Угорщині приїхавши одразу за переможцем. Норріс зайняв лише 5 позицію.

Ферстаппен провів непогану гонку, не давши Ландо скоротити відрив у чемпіонаті закінчивши заїзд попереду британця. Перес знову провалив гонку навіть стартувавши з першого ряду, Щось мені підказую, що після гонки в Мексиці Чеко замінять в команді. Йому пощастило, що гонка буде в кінці чемпіонату, бо у складі Ред Булл давно вже були б зміни. Домашній Гран-прі комерційно невигідний у разі звільнення мексиканця.

Вже не дочекаюсь закінчення літньої перерви, в тому році погода подарувала нам найцікавішу гонку в Нідерландах, вона стала рекордною за кількістю обгонів за всю історію в Формулі 1. Попередній рекорд – Китай 2016 року. Нагадаю, що у 2023 році в Зандворті я перший раз був на Формулі 1 як фотографа, і саме тому та траса є для мене дуже особливою. 2 частина чемпіонату має нам відповісти на головне питання – чи зможе Ландо відіграти такий великий відрив від Макса та зберегти інтригу до грудня?