X

Доставка їжі — як часто кур’єри куштують замовлення

Очень удобным атрибутом современной действительности стала доставка еды. Быстро, вкусно, но не всегда в полном объеме

Останнім часом ми з вами так зайняті, що просто жах. Іноді часу не залишається навіть на приготування вечері. Доставка їжі може виявитися корисною, адже вільний від кухні час можна витратити на інші домашні справи. Або на роботу. Але чи замислювалися ви про те, чи не під’їдає кур’єр ваше замовлення в процесі доставки?

Дослідження, проведене US Foods, свідчить, що таке відбувається досить часто. Компанія є одним із найбільших виробників і дистриб’юторів харчових продуктів у США. Цікаві дані вдалося отримати під час опитування, проведеного серед кур’єрів в Uber Eats, Postmates, DoorDash і Grubhub.

Вік опитаних (497 осіб) — від 21 до 63 (середній вік 30 років). Цікаво, що 28% респондентів зізналися, що брали їжу з замовлення. Складно сказати, багато це чи мало. Напевно, у світі, де покупець розраховує отримати оплачену їжу в повному обсязі, майже третина кур’єрів, що зазіхають на замовлення – це більше, ніж хотілося б.

Водночас, більше половини (54%) сказали, що запах їжі здавався їм спокусливим. Раді за тих, чия сила волі і моральні принципи виявилися сильними. На протилежній стороні дослідження – покупці. Серед них 21% заявили, що підозрювали кур’єрів у хорошому апетиті і сумнівалися в повній комплектності свого замовлення. Просто заради жарту: виходить, клієнти служб доставки дотримуються кращої думки про кур’єрів, ніж ті є насправді.

Але існують моменти, які не влаштовують і безпосередньо кур’єрів. 60% зазначили, що чайові часто виявляються дуже низькими або відсутні зовсім, 52% незадоволені повільною роботою кухні в закладі, де доводиться довго чекати на замовлення, а 39% поскаржилися на неточні інструкції з доставки від клієнтів.

Читайте також:
В яких випадках за розмови мобільником в авто заберуть права

Повертаючись до «дегустації» їжі в ході доставки, можна запропонувати відповідне рішення — закладам під час формування замовлення слід пломбувати упаковки з їжею. Це можна зробити примітивним і досить надійним способом, наприклад, використовувати паперові наклейки в місцях відкривання упаковки або пакета. В принципі, деякі заклади вже так роблять, але, схоже, про такі заходи все ж варто подбати всім.